Dziewczynka urodziła dziecko 2019-10

2019-02-23 22:15:23

Ten stwierdził, że dziecko jest w zaawansowanej ciąży i zawiadomił policję. Zaledwie 11- letnia dziewczynka urodziła dziecko w jednym z gdańskich szpitali.

11- latka trafiła do szpitala w Starogardzie Gdańskim, skąd została przewieziona do szpitala w Gdańsku. 18 grudnia dziewczynka źle się poczuła i poszła z mamą do lekarza.

W jednym z gdańskich szpitali 11- letnia dziewczynka urodziła dziecko, które zostało poczęte najprawdopodobniej na terenie Ukrainy. Śledczy nie wykluczają jednak, że zbrodnia miała miejsce w Polsce.

Sprawą zajmuje się już prokuratura. Prokuratura bada sprawę pod kątem doprowadzenia dziewczynki do stosunku płciowego przez dorosłego mężczyznę, który miał się nią opiekować.

W jednym z gdańskich szpitali 11- letnia dziewczynka urodziła dziecko. To niewyobrażalne!

Dziewczynka 18 grudnia źle się poczuła i poszła z mamą do lekarza. Jeżeli ta wersja się.

18 grudnia dziewczynka źle się poczuła, więc mama zabrała ją do lekarza. Wiele wskazuje na to, że dziewczynka została wykorzystana seksualnie jeszcze przed przyjazdem do Polski.

Dziewczynka 18 grudnia źle się poczuła i poszła z mamą do lekarza. Dziewczynka urodziła dziecko.

11- letnia dziewczynka urodziła dziecko w gdańskim szpitalu. Dziewczynka urodziła dziecko.

Jedenastoletnia dziewczynka pochodząca z Ukrainy urodziła dziecko w gdańskim szpitalu. W szpitalu przy ulicy Klinicznej w Gdańsku 11- latka z Ukrainy urodziła dziecko.

Funkcjonariusze przekazali sprawę do prokuratury. Prokuratura nie wyklucza, że do przestępstwa mogło dojść na Ukrainie.

Tam urodziła dziecko. Ciężarna 11- latka - jak podaje portal WP - przyjechała z Ukrainy do matki, która od dłuższego mieszkała i pracowała na Pomorzu, w.

Przesłuchano już matkę dziewczynki. Dziewczynka urodziła dziecko.

11- letnia dziewczynka urodziła dziecko / Pixabay. Wiele wskazuje na to, że dziecko zostało zgwałcone przez mężczyznę, pod opieką którego się znajdowała przebywając na terenie Ukrainy.

11- latka najpierw trafiła do szpitala w Starogardzie Gdańskim, skąd została przewieziona do szpitala w Gdańsku. Najprawdopodobniej dziewczynka padła ofiarą gwałtu, do którego doszło na Ukrainie.

Ten stwierdził, że mała pacjentka jest w zaawansowanej ciąży. Funkcjonariusze przekazali sprawę do.

Według nieoficjalnych informacji, jakie podaje reporter Polsat News, dziecko skrzywdził mężczyzna, który miał się nią opiekować.

/813.htm /1907/ /2108/2108/ /60c7ccf56/889.html /a2dc6662cc5/1838/ /07b96ed70ca2/845/ /4cbef65c2f.html