Perfecta epilady wosk do depilacji twarzy cukrowy w plastrach 2019-10

2019-02-23 08:26:56

Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach. Strona główna / Depilacja / Perfecta EpiLady / epilady Cukrowy wosk do.

EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach ( stara wersja) Produkt dodany 30 sierpnia przez Karolajna1_ 9_ perfecta 8_ 9 ( 0 recenzji) Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach ( stara wersja). perfecta Opis i dane produktu Perfecta EpiLady cukrowy wosk do depilacji twarzy w plastrach 24 szt.

24 pojedyncze plastry do depilacji + 5 chusteczek z oliwką Wosk do depilacji w plastrach ma wyjątkowo elastyczną strukturę, dzięki której dobrze dopasowuje się do kształtów twarzy i usuwa nawet cienkie i krótkie włoski. - od 10, 90 zł, porównanie cen w 12 sklepach.

Perfecta EpiLady Cukrowy wosk do depilacji twarzy w plastrach. Strona główna / Depilacja / Perfecta EpiLady / Cukrowy wosk do.

Perfecta epilady wosk do depilacji twarzy cukrowy w plastrach. 10 pojedynczych plastrów do depilacji + 3 chusteczki z oliwką Wosk do depilacji w plastrach ma wyjątkowo elastyczną strukturę, dzięki której dobrze dopasowuje się do kształtów ciała i usuwa nawet cienkie i krótkie włoski.

Cukrowy Wosk Do Depilacji Twarzy w Plastrach - zawiera 24 pojedyncze plastry do depilacji + 5 chusteczek z oliwką - usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami - znakomicie dopasowuje się on do małych powierzchni skóry - likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski - sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka i miękka w epilady dotyku. Perfecta EpiLady to linia nowoczesnych preparatów przeznaczonych do depilacji twarzy i ciała, które szybko i skuteczni usuwają niechciane włoski.

Epilady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach Produkt dodany 5 października przez perfecta Crimewave ( 4 recenzji) Perfecta, Epilady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach. cena: 11 99 zł/ szt.

Produkt do depilacji Perfecta EpiLady cukrowy wosk do depilacji twarzy w plastrach 24 szt. Zobacz inne Depilacja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.

Perfecta epilady wosk do depilacji twarzy cukrowy w plastrach. perfecta epilady cukrowy wosk do depilacji twarzy w plastrach.

Perfecta EpiLady cukrowy wosk do depilacji twarzy w plastrach 24 szt. Wosk do depilacji w plastrach.

Perfecta EpiLady epilady - Perfecta - DAX COSMETICS - Marki. Delikatny, skuteczny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji twarzy usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami.

W skład serii wchodzą kremy: waniliowy krem do depilacji ciała oraz czekoladowy krem do.