Svr lysalpha żel do mycia twarzy 500ml 2019-11

2019-02-23 13:18:10

Lysalpha żel myjący do twarzy przeznaczony do codziennego oczyszczania i demakijażu skóry tłustej, trądzikowej i mieszanej. Svr lysalpha żel do mycia twarzy 500ml.

Ekonomiczne, rodzinne opakowanie, butla lysalpha z pompką 500 ml. Svr lysalpha żel do mycia twarzy 500ml.

SVR PROVEGOL ŻEL DO MYCIA TWARZY CIAŁA WŁOSÓW DLA DZIECI DOROSŁYCH 500ml SVR PROVEGOL GEL SURGRAS SVR PROVEGOL delikatne oczyszczanie skóry SVR PROVEGOL - ŻEL DO MYCIA Laboratorium SVR opracowało nową formułę SVR PROVEGOL ŻEL, aby jeszcze bardziej dostosować produkt do potrzeb skóry wrażliwej. Zobacz opis i cenę produktu, skorzystaj z dostępnych rabatów i niskich cen apteki online!

pl - Dbam o Zdrowie. Żel mieszka sobie w dużej tubie, która jak wiadomo, nie jest szczytem wygody i poręczności w kategorii kosmetyków do mycia twarzy.

SVR LYSALPHA GEL MOUSSANT dokładnie i bez przesuszenia oczyszczają, usuwają sebum i oczyszczają pory skóry. 500ml Lekka konstystencja o przyjemnym zapachu.

Delikatna baza myjąca oczyszcza skórę nie zaburzając jej warstwy hydrolipidowej. Szukasz SVR LYSALPHA GEL MOUSSANT svr Żel do mycia twarzy - 500 ml?

Do mycia twarzy, ciała, włosów i dłoni. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo.

Zawiera 1% wyciągu z nagietka. Kup wybrany przez Ciebie produkt na naszej stronie!

Żel bez mydła, pH fizjologiczne. SVR Lysalpha, żel, oczyszczający, 500 ml w portalu doz.

svr No ale trudno, tego się już nie przeskoczy. Kompleks ksylitol- glukoza powoduje, że lysalpha codzienna higiena nie wysusza skóry, dodatkowo wyciąg z baobabu wygładza, chroni i odświeża skórę.

SVR - Lysalpha Cleansing Gel - Żel oczyszczający - 500 ml - Opinie Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. ZZZ SVR Lysalpha, żel do mycia twarzy, 500ml - opis produktu.

SVR lysalpha Lysalpha Gel Moussant żel myjący Delikatna baza myjąca bez mydła. Stosowany do mycia skóry twarzy i całego ciała, polecany svr również do mycia włosów.

W aptece internetowej Melissa znajdziesz ich bogaty wybór.