Nowy auris 2019-09

2019-02-04 20:46:00

Nowa Toyota Auris występuje w cennikach dealerów w 44 wariantach. Trzecia generacja modelu Auris, która zadebiutuje podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, została wyposażona w bardziej dynamiczną sylwetkę i całkiem nowy, w pełni hybrydowy 2- litrowy układ napędowy, który dołączy do gamy dostępnych silników.

Jego odważna i dynamiczna linia przyciąga spojrzenia, a przestronne, wysokiej jakości wnętrze to połączenie świetnego wyglądu i wygody. Jego dynamiczna sylwetka przyciąga wzrok, auris a napęd hybrydowy oraz zaawansowany silnik w wersji benzynowej lub diesla.

Ma przy tym bardziej dynamiczny design, a położenie maski jest niższe aż o 47 mm. Nowy Auris niewiele się różni wyglądem od wersji poprzedniej, ja zauważyłem tylko inne światła i kształt grilla.

Model dostępny jest we wszystkich salonach marki Toyota w cenie od 68 900 PLN ( za wersję Auris 1, 33 Dual VVT i ( 99KM) M6 z silnikiem benzynowym o mocy 99KM i manualną skrzynią biegów oraz pakietem wyposażenia Active). Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.

33 Dual VVT- i 99KM 73kW od w pakiecie ACTIVE. Modelu z rocznika oferuje wiele nowych rozwiązań.

Nowy Auris jest o 25 mm niższy i o 40 mm dłuższy niż poprzedni model, głównie za sprawą większego rozstawu osi. Doskonała jazda na co dzień Nowy Auris to auto, któremu nie auris będziesz w stanie się oprzeć.

Wiemy, ile kosztuje nowy Ford Focus. W gamie jednostek napędowych trzeciej generacji Toyoty Auris znajdą się dwie odmiany hybrydowe i jedna turbodoładowana jednostka benzynowa.

Modele zawierające oferty promocyjne i wyprzedażowe zostały. Producent auris milczy na temat wersji z silnikiem Diesla.

Nowy auris. Nowa Toyota Auris właśnie trafiła do salonów.

Cena od 68 900 PLN. Toyota Auris - ceny nowych samochodów.

Na pierwszy rzut oka samochód podobny jest trochę do Lexusa CT 200h. Nowy auris.

Nowy auris. Nowy Auris to samochód, któremu nie jesteś w stanie się oprzeć.

Nowy Auris to auto, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Ta pomyłka na stacji może sporo kosztować.

Nowy auris Toyota Auris. Co robić, jeśli zalejemy bak złym paliwem?

4 D- 4D 90KM 66kW od w pakiecie ACTIVE. Jeżdżę Auris 1.

6/ 132 KM z, ogólnie auto sprawuję się bardzo dobrze, ale mimo wszystko za jakiś czas mam zamiar go wymienić na nowszą wersję hybrydową. Popularna oferta Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.